proxy

Gdzie kupić serwer proxy?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z marketingiem internetowym lub szukasz szybkiego sposobu na zarobienie pieniędzy w Internecie, świetnym sposobem jest nauczenie się korzystania z serwerów proxy. Serwery proxy są używane zarówno przez osoby fizyczne, jak i firmy, jako sposób na ukrycie ich adresu IP i uniemożliwienie innym monitorowania ich działań w Internecie. Sposób działania jest prosty; są strony internetowe, które mają uzasadnione oferty umożliwiające uzyskanie bezpłatnej usługi proxy, ale kiedy wejdziesz na interesującą Cię stronę internetową, zostaniesz poproszony o ofertę usługi proxy. Po kliknięciu tej oferty zostaniesz przeniesiony na stronę, na której można znaleźć lustrzaną witrynę internetową, z której można pobrać oprogramowanie, za pomocą którego można anonimowo połączyć się z Internetem. Ten anonimowy serwer proxy powinien być używany tylko w dobrych celach i nie do łamania jakichkolwiek praw.

Instagram i YouTube to obecnie dwie najpopularniejsze witryny internetowe. Miliony ludzi każdego dnia przesyłają obrazy i filmy wideo do tych dwóch sieci społecznościowych. Miliony więcej osób korzysta z YouTube do udostępniania klipów wideo i dokumentów w sieci WWW. Dla osób, które są właścicielami firm, które muszą ukrywać swoje adresy IP i ukrywać swoje działania w sieciach społecznościowych, użycie serwera proxy odpowiedniego dla tych dwóch witryn jest doskonałym sposobem na osiągnięcie tego.

Wiele osób korzysta z osobistych serwerów proxy na Instagramie i YouTube, aby chronić swoją tożsamość i lokalizację. Oznacza to, że gdyby ktoś chciał podsłuchiwać Twoje osobiste działania w którejkolwiek z sieci społecznościowych, nie byłby w stanie tego zrobić. Jeśli jednak zainstalowałeś serwer proxy, który jest w stanie ukryć twój adres IP, nie będą w stanie prześledzić cię z powrotem do twojej prawdziwej lokalizacji. Oznacza to, że możesz bezpiecznie przesyłać swoje zdjęcia i udostępniać je w Internecie, nie ujawniając swojej lokalizacji.

Istnieje wiele przypadków, w których ludzie używają swoich osobistych serwerów proxy na Facebooku i Instagramie w celu uniknięcia opresyjnych rządów lub hakerów. To jeden z powodów, dla których korzystanie z tych witryn może być nieco niebezpieczne. Za każdym razem, gdy przesyłasz jakikolwiek plik, na którym znajduje się Twoje imię i nazwisko, Twój adres IP będzie widoczny dla każdego, kto ma witrynę internetową, która ma adres IP. Ponadto publiczne witryny internetowe, które mają adres IP, są często celem hakerów, którzy próbują uzyskać informacje z dzienników odwiedzających witrynę. Kupując prywatne serwery proxy, możesz uchronić się przed tego rodzaju zagrożeniami. Prywatne serwery proxy upewnią się, że Twój adres IP jest ukryty, przez co nikt nie będzie mógł odkryć Twojej lokalizacji w sieci.

Oprócz kwestii bezpieczeństwa pojawia się również kwestia miejsca zakupu usług proxy.

Obecnie istnieje tylko kilka w pełni anonimowych serwerów proxy, które działają w dwóch popularnych sieciach społecznościowych. W większości te usługi są bardzo wolne i podatne na problemy z połączeniem. Mimo że niektóre z nich są bezpłatne, nie zapewniają one wyjątkowo prywatnego przeglądania. Podczas korzystania z tych witryn proxy należy również upewnić się, że Twój adres IP jest ukryty. Jeśli zauważysz zmianę adresu IP, całe przeglądanie zostanie przerwane.

Rośnie jednak liczba w pełni anonimowych sieci społecznościowych, które stają się popularne wśród internautów. Sieci społecznościowe, które mogą oferować anonimowe przeglądanie, to Facebook, Twitter i YouTube. Chociaż te usługi zapewniają bezpieczne i prywatne przeglądanie, możesz rozważyć inną opcję, w której możesz kupić oprogramowanie serwera proxy do użytku w tych sieciach społecznościowych. Ta opcja zapewni Ci bardziej prywatne wrażenia, a jednocześnie pozostanie anonimowym w Internecie.

Jest to szczególnie ważne, jeśli próbujesz trzymać się z dala od niektórych sieci społecznościowych, które mogą blokować anonimowe serwery proxy. Jednym z najpopularniejszych obecnie dostępnych anonimowych serwerów proxy jest TorVanish. TorVanish oferuje w pełni anonimowy serwer proxy, który działa w szeregu sieci społecznościowych.

Inną popularną i skuteczną anonimową usługą proxy jest Hola proxy. Hola została opracowana w Brazylii, co umożliwia użytkownikom anonimowe surfowanie po sieci za pośrednictwem własnych połączeń internetowych. Istnieją inne w pełni funkcjonalne prywatne serwery proxy, które mogą oferować prywatne połączenia z siecią WWW, jednak Hola wydaje się być obecnie jednym z najpopularniejszych. Ponadto oferuje również bezpłatne oprogramowanie i witrynę społecznościową, na której można rozmawiać, pobierać filmy i uzyskiwać informacje o innych Brazylijczykach. Te cechy sprawiają, że Hola jest jednym z najpopularniejszych i odnoszących sukcesy prywatnych serwerów proxy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *